РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Товари »  Контейнери нові та б/у

Сміттєві контейнери нові і б/у

Мусорный контейнер - фотоМусорный контейнер 2 - фотоДо числа найбільш затребуваного товару серед власників елітної нерухомості, приватних будинків або дачних ділянок відносяться сміттєві контейнери, призначені для накопичення побутових відходів та подальшого перевезення до місць утилізації. Залежно від призначення вони випускаються самих різних розмірів і конструкцій. Для захисту від неприємних запахів і запобігання поширення мікробів контейнери оснащуються відкидною кришкою, яка щільно прилягає до стінок накопичувача. Таким чином, не відбувається забруднення прилеглої території, а сучасний і естетичний зовнішній вигляд контейнера не псує архітектурну композицію будинку.

Де купити сміттєві контейнери ?

Сміттєві контейнери б/у і нові в широкому асортименті реалізує компанія      «Екосервіс груп». У нас завжди можна придбати практичні і зручні у використанні контейнери самого різного об'єму, стаціонарні або оснащені обгумованими коліщатками, що дозволяють вільно переміщати їх по майданчику. Вельми затребуваними є 20-футові євро- контейнери, крім цього на нашому складі є в наявності контейнери об'ємом в один кубічний метр, 0,77 м3 або 0,24 м3, а також найменші побутові сміттєві контейнери, ємність яких складає 0,12 м3. Вони відрізняються сучасним дизайном і високою функціональністю, а під замовлення контейнери можна обладнати спеціальним механізмом для пресування відходів.

Ціна, вартість сміттєвих контейнерів

Мусорный контейнер 10 куб - фотоЗавдяки компактним розмірам навіть контейнери великої ємності займають порівняно небагато місця, а їх значення для підтримки чистоти і порядку на території садиби важко переоцінити. Нові контейнери для відходів, які повністю відповідають європейським стандартам, можна придбати зовсім недорого. У нас Ви також зможете купити сміттєві контейнери б/у, у відмінному стані і нічим не поступаються новим. Наші фахівці допоможуть підібрати найбільш оптимальну ємність контейнера і порекомендують, де найкраще розмістити його на ділянці.

Продаж сміттєвих контейнерів у Києві

Зручні, місткі, сучасні та естетичні сміттєві контейнери б/у і нові від компанії «Екосервіс груп» - це високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам світових стандартів екологічної безпеки. Подбайте зараз про придбання практичного контейнера для накопичення відходів і забудьте про всі проблеми зі сміттям. Подальшу роботу візьмуть на себе наші фахівці, які забезпечать регулярне вивезення сміття до місць утилізації згідно узгодженого графіка. Давайте разом боротися за чистоту навколишнього середовища, « Екосервіс груп» завжди готова Вам допомогти!
Мусорный контейнер 3 - фото Мусорный контейнер 4 - фотоМусорный контейнер 5 - фото