РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Оренда сміттєпроводу

Оренда будівельного сміттєпроводу

При будівництві висотних будівель не обійтися без будівельного сміттєпроводу - адже виносити будівельні відходи по сходах надто довго і трудомістко, а від чистоти і порядку на робочих місцях залежить продуктивність праці робітників, якість виконуваних робіт і рівень виробничого травматизму.
Будівельний сміттєпровід являє собою гнучкий рукав збільшеного перетину, який виготовляється з особливого міцного і еластичного пластику. Для завантаження відходів на верхніх поверхах будівлі, що будується встановлюється приймальний рукав, обладнаний боковим розтрубом, до якого приєднуються прямі транспортуючі рукава, виконані у формі гнучких труб конічного перетину.
Високоміцний пластик не боїться значних перепадів температури і тривалого впливу абразивних речовин, тому будівельний сміттєпровід відрізняється довговічністю, а рівень шуму при транспортуванні сміття набагато нижче дозволених значень. Завдяки незначній вазі і компактним розмірам деталі сміттєпроводу легко піддаються транспортуванню, а його монтаж на будмайданчику дуже простий і займає мінімум часу.

Яка ціна, вартість оренди будівельного сміттєпроводу?

За допомогою сміттєпроводу будівельне сміття швидко доставляється вниз з будь-якої висоти і акуратно зсипається в контейнери для подальшого вивозу. При цьому практично не утворюється пил, тому такий спосіб транспортування відходів є найбільш екологічним. Окремі секції будівельного сміттєпроводу стикуються за допомогою спеціальних з'єднувачів і кріпляться до несучих конструкцій будинку універсальними кронштейнами. Такий спосіб кріплення дозволяє фіксувати приймальні та транспортують рукава в будь-якому зручному положенні - в отворі вікна або сходової клітки, до стін, колон , перекриттів або балконів.

Будівельний сміттєпровід у Києві та області

Сучасні будівельні сміттєпроводи відрізняються практичністю, невеликою вагою, зручністю в експлуатації, міцність і зносостійкість, що гарантує тривалий термін служби. Багато будівельних організацій Києва вже широко застосовують цей надзвичайно ефективний спосіб транспортування будівельних відходів, що дозволяє економити час і уникнути штрафів за забруднення прилеглої території. Оренда будівельного сміттєпроводу від компанії «Екосервіс груп» обходиться недорого, і витрачені кошти окупаються дуже швидко за рахунок підвищення продуктивності праці, скорочення термінів виконання робіт та запобігання простоїв у роботі.