РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Послуги поливомийної машини

Послуги / оренда поливомийної машини

У літню спеку, коли повітря сухе, а пил і випаровування від розігрітого асфальту заважають вільно дихати, справжнім порятунком є полив вулиць і тротуарів за допомогою спеціалізованої техніки. Потоки води приносять свіжість, змивають пил і бруд, оживляють прив'ялі траву і рослинність на газонах. Завдяки регулярним водним процедурам навіть в сильну спеку місто буде виглядати чистим і свіжим, а городяни зможуть зітхнути з полегшенням.
Але хто ж принесе порятунок місту. яке задихається від спеки і пилу? Колись давно поливом вулиць займалися двірники, однак у наш час технічного прогресу логічно передати цей обов'язок машинам. Компанія «Екосервіс груп» володіє достатньою кількістю найсучаснішого спецавтотранспорту, в тому числі і поливомийні машин, послугами яких можна скористатися зовсім недорого.

Оренда поливомийні машини - ціна, вартість

Ми застосовуємо спеціалізовані поливомийні агрегати, змонтовані на шасі простих і надійних вантажівок ЗІЛ. Вони розраховані на виконання цілого комплексу потрібних і необхідних робіт - поливу міських вулиць і площ, зелених насаджень у парках і скверах, а також підвезення води. Крім цього поливомийні машини використовуються для змивання пилу і бруду з тротуарів, проїжджої частини доріг і всіляких придорожніх об'єктів ( огороджень, тумб, дорожніх знаків і рекламних конструкцій).
Міські служби Києва та області завжди можуть скористатися послугами наших поливомийні машин , також їх часто замовляють різні підприємства для підтримки чистоти на своїй території. Сучасна техніка допоможе і при виконанні будь-яких садових робіт в садово- паркових зонах і місцях відпочинку - змиє з рослин бруд і пил , зволожить грунт , привезе необхідну кількість води для поливу.

Послуги поливомийної машини в Києві та області

До числа переваг нашої компанії відносяться якісна і оперативна робота, доступні ціни, висококваліфікований персонал і відмінна технічна база. Сфера нашої діяльності охоплює не тільки Київ, але і практично всі міста Київської області. Багатьом з Вас часто доводилося помічати нашу поливомийні техніку в самих різних районах. Вона відрізняється високою надійністю і продуктивністю, підвищеної місткістю і невеликими габаритами, завдяки чому сучасні поливомийні машини ідеально підходять для використання у великих містах.
Довірте професіоналам позбавити Вас від пилу і всіх пов'язаних з літньою спекою незручностей. Наші фахівці працюють швидко і ефективно, а послуги нашої поливомийної машини обійдуться зовсім недорого. Чистота і свіжість в спекотний день і ніякого пилу - про що ще можна мріяти?