РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги

Послуги

Вивіз сміття і ТПВ
Проблема вивозу сміття вельми актуальна для всіх великих міст. Саме тому наші послуги з вивезення ТПВ завжди будуть затребувані і необхідні жителям Києва та області. У нашому активі більше десяти років бездоганної роботи, чисті вулиці та мікрорайони, сотні вдячних клієнтів. Довірте вивіз відходів професіоналам - завдяки гнучкій ціновій політиці наші послуги обходяться зовсім недорого.
Вивіз негабаритного сміття
Вам потрібно позбавитися від будівельних і побутових відходів, які мають великі габарити або занадто багато важать? Компанія «Екосервіс груп» має в своєму розпорядженні найсучаснішу спецтехніку європейського виробництва, аналогів якої немає ні в кого з наших конкурентів. Хороша технічна база і висококваліфікований персонал дозволяють нам працювати з будь-якими видами негабаритних відходів. Вивіз негабаритного сміття - без проблем!
Вивіз будівельних відходів
Будь-яке будівництво або капітальний ремонт неминуче пов'язані з великою кількістю пилу, бруду та іншого будівельного сміття. Як від нього позбавитися? Скористайтеся послугами професіоналів і насолоджуйтеся красою свого нового житла, не обтяжуючи себе зайвими клопотами. Ми візьмемо на себе вивіз будівельного сміття до місць утилізації, щоб Ви могли зосередитися на найбільш приємних моментах життя.
Вивіз відходів приватний сектор
Приватний сектор, де проживає чимала частина городян, є важливою частиною сучасних міст- мегаполісів. А, враховуючи, що після сезонних садових робіт утворюється багато різного сміття, забезпеченню своєчасного вивезення відходів із приватного сектора слід приділяти нітрохи не менше уваги, ніж центральним мікрорайонам. Наша столиця, а також населені пункти Київської області повинні завжди бути чистими і привабливими!
Прибирання снігу
Щоб зима не приносила ніяких неприємностей і труднощів, необхідно подбати про своєчасне прибирання снігу. Наші фахівці озброєні найнадійнішою і продуктивною снігоприбиральної технікою, за допомогою якої не складає труднощів швидко ліквідувати наслідки сильного снігопаду. Ми прибираємо сніг з міських вулиць і приватних територій, з найвищих і важкодоступних дахів будівель, забезпечуємо навантаження та вивезення снігу.
Послуги фронтального навантажувача
Компанія «Екосервіс груп» допоможе Вам організувати будь-які види навантажувальних або розвантажувальних робіт, надаючи послуги фронтального навантажувача. Подібна техніка має унікальні можливості, дозволяючи швидко і якісно виконати найскладніші і трудомісткі операції, які практично неможливо виконати вручну або з використанням інших видів вантажного устаткування.