РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Прибирання листя

Прибирання /вивезення листя

Уборка / вывоз листьев - фотоОсінній листопад виглядає, безумовно, дуже красиво, але створює безліч проблем і незручностей. Намоклі листя починають поступово гнити, перепрівати і швидко перетворюються на слизький бруд, по якому неприємно і навіть небезпечно ходити. Таким чином, оперативне прибирання листя на міських вулицях, в парках і скверах, а також приватних домоволодіннях стає восени одним з найважливіших завдань. Адже зібране в купу листя ще й необхідно якимось чином утилізувати, оскільки традиційне спалювання сміття становить загрозу для здоров'я і тому категорично заборонено.

Прибирання листя ціна, вартість

Найпростіший і надійніший спосіб вирішити таку сезонну проблему - звернутися до професіоналів компанії «Екосервіс груп», які мають необхідне оснащення і досвід для швикого і якісного прибирання листя, обрізання гілок і засохлої трави. Наші фахівці широко застосовують найсучасніші технології збирання сміття, які дозволяють повною мірою врахувати специфіку робіт з сезонного прибирання територій. Адже опале листя важить небагато, займаючи при цьому великий об'єм, тому для вивезення такого сміття до місць утилізації потрібна спеціальна техніка. Самостійно з цією роботою впоратися важко, а послуги професіоналів коштують зовсім недорого.

Прибирання листя в Києві та області

Наша компанія протягом багатьох років успішно допомагає киянам та жителям області швидко і без будь-яких незручностей позбавлятися від опалого листя, снігу та всілякого сміття. Ми обслуговуємо території промислових підприємств, адміністративних комплексів, елітної забудови, приватні домоволодіння, міські квартали і мікрорайони, парки, сквери, а також будівельні майданчики. Для збору та вивезення відходів використовуються різні види спеціалізованої сміттєзбиральної техніки від провідних європейських виробників.

Вивіз листя недорого

Практика показала , що професійне прибирання листя  в Києві відрізняється високою ефективністю при цілком доступній вартості. До числа переваг компанії «Екосервіс груп» відноситься висока оперативність і якість виконуваних робіт. Завдяки відмінному технічному оснащенню і висококваліфікованому персоналу ми можемо запропонувати своїм клієнтам сервіс європейського рівня , а гнучка система знижок дозволяє значно знизити вартість послуг. Тільки у нас можна замовити прибирання листя недорого і не сумніватися , що всі роботи будуть виконані якісно і в самі стислі терміни.