РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Про нас

Екосервіс Груп

«Ми робимо чистіше світ» - таким популярним девізом можна охарактеризувати діяльність товариства з обмеженою відповідальністю «Екосервіс груп». Наше підприємство було засноване в 2003 році і завдяки активному динамічному розвитку відноситься зараз до числа лідерів у сфері сміттєвидаляння. Втім, зупинятися на досягнутому ми аж ніяк не збираємося, а продовжуємо удосконалюватися і постійно працюємо над підвищенням якості послуг та рівня сервісу.
Одним з пріоритетних напрямків у нашій роботі є професійний вивіз сміття, ТПВ, будівельних і негабаритних відходів. Крім цього у нас завжди можна замовити прибирання снігу або листя, послуги поливомийної машини, автотранспортні перевезення , техніку для вантажно -розвантажувальних робіт, придбати сміттєві контейнери будь-якої місткості або виконати ремонт гідравліки.
Сфера діяльності нашої компанії охоплює не тільки Київ, а й всі населені пункти Київської області. Ми працюємо з приватними особами, комерційними або державними підприємствами і різними установами. У нашому бізнесі запорукою успіху є широке застосування найпрогресивніших технологій вивозу сміття та інноваційний підхід до роботи.
«Екосервіс груп» володіє найбільш великим парком сучасної, яка не має аналогів в Києві високопродуктивної спецтехніки, якою управляють добре навчені фахівці з великим досвідом, завдяки чому нам по плечу будь-яка, навіть сама важка і складна робота. Для збору сміття ми пропонуємо місткі контейнери привабливого дизайну, які прекрасно вписуються в будь-який пейзаж і допомагають підтримувати порядок і чистоту.
Прекрасно розуміючи, що вивезення відходів є в наші дні одним з найважливіших завдань, ми дуже відповідально ставимося до своєї роботи на всіх її етапах. Адже послуги з вивезення сміття вельми затребувані і від того наскільки якісно і оперативно виконуватиметься це завдання, залежить чистота нашого міста, здоров'я і гарний настрій його жителів. Якщо за справу береться «Екосервіс груп», можна не сумніватися - порядок і чистота гарантовані.
Наші фахівці ретельно продумують маршрути і графіки вивезення сміття, щоб забезпечить високу оперативність роботи, збереження коштів і час наших клієнтів, а також повністю враховують всі їхні побажання і не створювати ніяких незручностей. На всіх стадіях сміттєзбиральних робіт ведеться суворий контроль з метою забезпечення найвищої якості послуг, а європейський рівень сервісу і досить привабливі ціни вже давно оцінили наші постійні замовники. Хочете скористатися всіма перевагами співпраці з лідером ? Тоді звертайтеся - «Екосервіс груп» вивозить сміття якісно, швидко і зовсім недорого.