РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Вивіз негабаритного сміття

Вивіз негабаритного сміття

При будівництві будівель, всіляких ремонтних роботах або розбиранні старих будівель часто утворюються негабаритні відходи великої ваги або розмірів. Не рідкість така ситуація і в повсякденному побуті - наприклад, купили нові меблі, а як від старої позбутися? Щоб повністю задовольняти запити наших клієнтів, компанія «Екосервіс груп» має в своєму розпорядженні найбільший у Києві парк спецтехніки високого класу, за допомогою якої не складає ніяких труднощів занурити і вивезти будь-якие негабаритне сміття.

Ціна, вартість на вивезення негабаритного сміття

Надайте нашим фахівцям рішення найскладніших Ваших проблем з видаленням сміття. По замовленням клієнтів ми забезпечуємо вивіз негабаритних відходів і будь-якого будівельного чи побутового сміття, надаємо необхідну техніку для навантаження і розвантаження, а також сучасні контейнери для збору відходів. Для вивезення негабаритного сміття до місць утилізації застосовується потужний автотранспорт підвищеної вантажопідйомності, виготовлений виробниками зі світовим ім'ям.

Вивіз негабаритного сміття в Києві та Київській області

Відмінна технічна база і повністю укомплектований штат досвідчених професіоналів дозволяють надавати послуги найвищої якості, адже вивіз негабаритного сміття Києва і області - дуже важлива і відповідальна задача, що вимагає відповідної підготовки. Крім цього у нас можна також замовити вивезення побутових відходів, будівельного сміття, очищення вулиць від опалого листя або снігу, поливомийну машину або фронтальний навантажувач для будь-яких вантажно- розвантажувальних операцій.
Завдяки прекрасному технічному оснащенню і чітко налагодженму взаємозв'язку між різними підрозділами компанії наші фахівці успішно працюють з будь-якими видами ТПВ та будівельного сміття, незалежно від їх габаритів і маси. Сфера діяльності компанії «Екосервіс груп» не обмежується межами столиці - нашими послугами можуть скористатися і мешканці населених пунктів Київської області. Ми виробляємо вивезення негабаритного сміття, ТПВ та залишків будматеріалів з ​​приватного сектора, надаємо необхідну навантажувальну техніку.

Вивіз негабаритного сміття недорого

Висока якість наших робіт і європейський рівень сервісу, які, стоять зовсім недорого, вже оцінили в повній мірі всі наші клієнти. До кожного з них ми застосовуємо гнучку цінову політику та індивідуальний підхід, щоб врахувати всі побажання замовників та забезпечити комфортне видалення відходів, що не заподіює абсолютно ніяких незручностей. Якщо ж Ви ще не є нашим клієнтом, пропонуємо скористатися послугами професіоналів і надати їм підтримку чистоти на Вашій вулиці.