РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Вивіз побутового сміття

Вивіз побутового сміття

У великих містах з великим населенням щодня накопичується значна кількість побутових відходів. Якщо його вчасно не вивозити, переповнюються контейнери, біля них утворюються гори пакетів зі сміттям, в яких риються бродячі тварини. Бруд, неприємні запахи і вельми непривабливий вигляд. Втім, подібну картину Ви ніколи не побачите в районах, які обслуговує компанія «Екосервіс груп», оскільки вивезення сміття, що нагромадилося тут відбувається дуже оперативно і строго за графіком.

Ціна, вартість на вивезення побутового сміття

Таким чином, не можна недооцінювати важливість такої послуги, як вивіз побутового сміття - адже від цього безпосередньо залежить чистота і порядок біля наших будинків. Ми пропонуємо послуги висококваліфікованих фахівців зі збору ТПВ - твердих побутових відходів та їх вивезення на міське звалище. Для виконання цих робіт використовується найсучасніша високопродуктивна спецтехніка, що є надійною гарантією високої якості і оперативності нашої роботи.

Вивезення побутового сміття в Києві та Київській області

Усвідомлюючи важливість такого завдання, як своєчасне вивезення побутового сміття Києва і області, ми застосовуємо тільки самі передові методи. Приміром, ми надаємо для збору сміття зручні та надійні контейнери з герметичною кришкою. Навантаження й вивіз відходів здійснюються за допомогою спецтехніки від авторитетних європейських виробників, а постійний зв'язок між водіями та диспетчерами дозволяє забезпечити їх повну взаємодію і чітко організувати роботу, оперативно усуваючи будь-які затримки.
Ми здійснюєм вивезення сміття в суворій відповідності з попередньо затвердженим замовниками графіком, який складається з урахуванням всіх їх побажань. При цьому скористатися послугами нашої компанії по якісному і швидкому вивезенню побутових відходів можуть не тільки жителі Києва . Компанія «Екосервіс груп» обслуговує всі населені пункти, що знаходяться в межах Київської області, вивозить сміття з приватного сектора, а також будівельні відходи, включаючи негабаритні .

Вивіз побутового сміття недорого

До числа переваг нашої компанії відносяться найбільш високий рівень сервісу, якісна і акуратна робота, індивідуальний підхід до кожного з клієнтів, що дозволяє забезпечити максимально комфортне і оперативне видалення відходів. А вирішальним аргументом, швидше за все, стануть дуже низькі розцінки на весь комплекс виконуваних робіт. Давайте спільно підтримувати чистоту і порядок у мікрорайонах і котеджних селищах, «Екосервіс груп» Вам завжди в цьому допоможе!