РУС УКР
Украина, м. Київ
ул. Лебедева-Кумача 5 оф. 510
 
Початок  »  Послуги »  Вивіз відходів приватний сектор

Вивіз відходів /сміття приватний сектор

Мешканці приватного сектора потребують послуг щодо своєчасного вивезення відходів нітрохи не менше, ніж ті, хто проживає в районах багатоповерхової забудови. Незважаючи на те, що індивідуальні котеджі і будинки займають значну частину міської території, далеко не скрізь добре налагоджений вивіз сміття, тому часто на вулицях можна побачити купи пакетів з відходами, спиляні гілки, а часом і цілі кургани, насипані з будівельного сміття, що залишилося після зведення котеджу.

Ціна, вартість на вивезення сміття в приватному секторі

Компанія «Екосервіс груп» пропонує не миритися з таким становищем і скористатися послугами наших фахівців. Ми здійснюємо вивезення відходів з приватного сектора, включаючи всі види будівельного та побутового сміття, працюємо з негабаритними відходами, надаємо всю необхідну для завантаження і розвантаження техніку, а також зручні контейнери для збору відходів. У нашій компанії працюють кваліфіковані фахівці, оснащені найсучаснішою технікою, що дозволяє вивозити сміття своєчасно і без затримок. А завдяки гнучкій ціновій політиці нам завжди вдається досягти угоди з будь-якими клієнтами.

Вивіз відходів приватний сектор у Києві та Київській області

Відповідна складність завдання, технічна база та високий професіоналізм персоналу дозволяють здійснювати оперативний вивіз сміття з приватних секторів Києва і області- вельми важливе завдання, від якого залежить чистота нашого міста. Восени Ви можете замовити очищення вулиць від опалого листя, влітку - послуги поливо мийної машини, щоб змити з асфальту пил і бруд, а взимку ми пропонуємо прибирання та вивезення снігу. Для будь-яких вантажно- розвантажувальних операцій у нас можна замовити потужний фронтальний навантажувач .
Завдяки добре налагодженому взаємозв'язку між різними підрозділами компанії і наявності самої сучасної техніки ми успішно працюємо з будь-якими видами ТПВ та будівельними відходами, які тільки утворюються в приватному секторі, незалежно від їх габаритів і маси. Сфера діяльності компанії «Екосервіс груп» аж ніяк не обмежена межами столиці - нашими послугами можна скористатися в будь-якому населеному пункті Київської області.

Вивіз сміття в приватному секторі недорого

Висока якість роботи та європейський рівень сервісу тепер доступні не тільки жителям міських кварталів. Наша компанія забезпечує кваліфікований вивіз сміття з приватного сектора недорого і своєчасно. Графік вивезення відходів складається індивідуально, виходячи з потреб кожного клієнта, і повністю враховує специфіку приватного сектора Києва та області. Звертайтеся до нас і забудьте про всі проблеми - ми якісно і оперативно вивеземо будь-яку кількість сміття. Адже приватний сектор теж повинен бути чистим!